Apprint jaunumi

22
Apr

Uzmanību, esam jaunā adresē!

Ar prieku varam paziņot, ka sākot ar šī gada aprīli pārcelamies uz jaunām, gaišām un tieši mums pielāgotam ražošanas telpām Rīgā, Vestienas ielā 6E - k9, LV-1035.

22
Apr

Esam lepni un ļoti patīkami pārsteigti.

Biedrība "Latvijas Pasākumu Producentu Apvienība" apbalvojusi mūs ar kvalitatīva nozares piegādātaja diplomu. Tas nozīmē, ka arī nozares vadošie speciālisti savu projektu realizācijas tehnisko pusi uztic mūsu uzņēmumam. Prieks, ka mūsu darbu novērtē!

Apsolamies arī turpmak nodrošināt nevainojamu kvalitāti un servisu.

22
Jun

Priecīgu līgošanu un skanīgu Jāņošanu!

Novēlam visiem priecīgu, saulainu, krāsainu lustīgu un skanīgu līgošanu! Ceturtdien un piektdien (23.06 un 24.06) arī mēs dosimies atpūtā.

Tiekamies pēc svētkiem ar jauniem spēkiem!

priecigus svetkus

20
Jun

Kaspersky Riga Masters 2016

Kamēr liela daļa sporta cienītaju seko līdzi futbola kaislībām mēs pievērsāmies nedaudz mierīgākām, taču ne mazāk aizraujošām spēlēm.

lielformata druka baneru druka autoaplimesana kaspersky

Uzzināt vairāk

Uzmanību, esam jaunā adresē!

!!!

kasper

kasper

16
May

Mairis Briedis - labākais. Apsveicam ar uzvaru!

No sirds apsveicam un priecājamies par mūsu boksera Maira Brieža spilgto un pārliecinošo uzvaru cīņā pret Olanrevaju Durodolu. Arī mēs bijām tur un klātienē atbalstijām mūsu favorītu. Vēl jo vairak - mēs esam lepni, ka tieši mūsu uzņēmumam tika uzticēti ar šo cīņu saistītie lielformāta drukas darbi. Šoreiz arī mēs varam teikt :"Rings ir mūsējais"!

Novēlam aizvien jaunas uzvaras!

mairis briedis

FOTO: Mikus Klavins Photography

Uzzināt vairāk

12
May

Auto aplīmēšana 1. Latvijas drifta čempionāta posmam

Prieks, ka mūsu lielformāta druka tiek novērtēta un varam lepoties ar teicamu rezultātu gan drukā gan sportā. Šoreiz izgatavojām auto aplīmēšanai nepieciešamos materiālus Savages Crew auto virsbūvēm, kas piedalijās 1. Latvijas drifta čempionāta posmā 2016.

Auto aplīmēšanai izmantojām īpaši izturīgu pašlīmējošo plēvi ar noturīgu un dzidru digitālo druku, lai rezultāts būtu nevainojams.

lieformata druka autoaplimesana 2lieformata druka autoaplimesanalielformata druka3

10
May

Mēs par sportu!

Arī šajā gadā turpinām atbalstī sportu un sportistus. Šoreiz īpaši priecājamies par mūsu velobraucējiem. Novēlam veiksmi, izturību un daudz jaunu medaļu.

lielformata druka apprint

12
Apr

Lielformāta druka pilsētvidē.

No šodienas Rīgas ielās var redzēt mūsu gatavotās vides instalācijas. Esam gandarīti, ka mūsu lielformāta druka un baneru apdrukas tehnoloģijas ļauj izgatavot ne vien vizuāli ļoti pievilcīgu, bet arī izturīgu un kvalitatīvu vizuālo reklāmu. Paldies JCdecaux Latvija par uzticēto darbu.

lielformata druka apprint baneru druka 120416 3