Atpakaļ
15
Mar

Jauna drukas iekārta! Mutoh ValueJet 1638X

Esam priecīgi paziņot, ka mūsu drukas iekārtu skaits ir palielinājies par vienu vienību un tagad mūsu ražotnē ir arī Mutoh ValueJet 1638X printeris. Tas nozīmē, ka visus lielformāta drukas darbus spēsim izpildīt vēl īsākos termiņos, nodrošinot nemainīgi labu produktu kvalitāti un lielisku cenu.

Mutoh ValueJet 1638X printeris ražo izturīgas izdrukas uz materiāliem ar vai bez pārklājuma līdz pat 1625 mm (63.97”). Iekārta ir speciāli izstrādāta augstas kvalitātes izdruku ražošanai lielos apjomos reklāmas industrijā. Izdrukas izmantojamas gan ilgtermiņa āra apstākļos, gan iekštelpās. Printeri var izmantot, lai ražotu plakātus, backlit izdrukas, sienu segumus, point-of-sale displejus, uzlīmes uz transporta līdzekļiem un vēl daudz vairāk.

ValueJet 1638X printeris ar divām jaunākās paaudzes drukas galvām Jums piedāvās labi zināmās un novērtētās ValueJet produktu līnijas funkcijas. Tas ir ātrs, kvalitatīvs un ērts izmantošanā.

Izcili augsta printēšanas kvalitāte lielā ātrumā un ar pārsteidzoši augstu izšķirtspēju.
Nepārspējama kontrole pār tintes pilieniem un to novietošanu uz materiāla, kas veido labāku attēla kvalitāti visos drukas ātrumos/režīmos.
Samazinātas izmaksas.
Uzlabotas drukas automatizācijas funkcijas, tostarp Mutoh jaunā DropMaster tehnoloģija.
Divas pa vertikāli izvietotas jaunākā tipa drukas galvas ar 1440 dpi izšķirtspēju, kas ir galvenais iemesls VJ-1638X izcilajam sniegumam. ValueJet 1638X ražo augstākās kvalitātes grafikas ar tam raksturīgo ražošanas ātrumu -36 m²/h (720 x 720 dpi). VJ-1638X var sasniegt līdz pat 94 m²/h lielu ātrumu.

Specifikācija:

Ātrums un kvalitāte – izcila kombinācija.
Izdevīgas un izturīgas tintes ilgtermiņa āra un iekštelpu materiāliem.
Divas pa vertikāli izvietotas jaunākā tipa drukas galvas ar 1440 dpi izšķirtspēju.
Uzlabota printēšanas automatizācija: Mutoh i² Intelligent Interweaving un jauna DropMaster tehnoloģija.
Iespējama izcili augsta izšķirtspēja, drukāšanai 20 m²/h (720 x 1080 dpi).
Ražošanas ātrums 29 m²/h un 36 m²/h (720 x 720 dpi)

Jauna drukas iekārta! Mutoh ValueJet 1638X

Uz augšu