Par mums

AP-Print ir lielformāta digitālās drukas uzņēmums. Mēs ražojam augstas kvalitātes lielformāta drukas risinājumus lietošanai gan iekštelpās, gan pilsētvidē. Visi darbi tiek veikti uz modernām drukas iekārtām, izmantojot pārbaudītu un uzticamu piegādātāju ražošanas materiālus.

 

Nodrošinām tādu lielformāta un digitalās drukas reklāmas materiālu izgatavošanu kā: PVC baneri, MESH baneri, pašlīmējošās plēves un reklāma uz auto, tekstila apdruka, cieto virsmu apdruka, Roll-Up stendi, fotosienas, papīra apdruka.

 

Papildus piedāvājam arī reklāmas projektu vadību, reklāmas stendu izgatavošanu, tirdzniecības vietu noformēšanu kā arī vizuālās reklāmas montāžas un demontāžas pakalpojumus.

 

Kā neapstrīdams tirgus līderis Baltijā jau gandrīz desmit gadus, esam veiksmīgi paplašinājuši savu darbības partneru loku arī Skandināvijā. Mūsu centību, produktu kvalitāti un lielisko servisu augsti novērtē reklāmas aģentūras un uzņēmumi arī Beneluksa valstīs.

Mūsu ražotne darbojas 24/7, tādēļ spējam iekļauties vissapringtākajos termiņos. Mūsu birojs un ražošana atrodas vienuviet. Tas ļauj mums sekot līdzi pakalpojuma kvalitātei kā arī informēt pasūtītaju par projekta gaitu un nepieciešamības gadījumā veikt tūlītējas izmaiņas.

 

Pozitīva attieksme pret klientiem, neviltota interese par ikvienu projektu un rūpes par kvalitatīvu darbu izpildi ir mūsu prioritāte, tēdēļ atbilde uz Jūsu epastu vai telefona zvanu ārpus darba laika mums ir tikai pašsaprotama lieta.

 

Kā nepastarpināts lielformāta drukas un digitālās drukas ražošanas uzņēmums, spējam piedāvāt konkurētspējīgas cenas ikvienam pasūtījumam neatkarīgi no apjoma vai sadarbības biežuma. Mēs labprāt sagatavosim individuālu piedāvājumu tieši Jums, ka arī ieteiksim piemērotāko risinājumu.

 

AP Print ir uzņēmums ar profesionālu komandu, modernākajām tehnoloģijām, lielu profesionālo pieredzi un elastīgām cenām, kas ļauj mums nodrošināt ikviena pasūtījuma izpildi ātri un kvalitatīvi.

Lielformāta UV druka

Nodrošinām lielformāta un digitalās drukas reklāmas materiālu izgatavošanu.

Mūsu pieeja darbam ir praktiska, profesionāla un pilnībā koncentrēta uz rezultātu.

Mēs ļoti augstu vērtējam savus sadarbības partnerus un mūsu mērķis ir nodrošināt tikai labāko rezultātu.

Uz augšu