RAKSTI

22
Jun

Firmas AP Print reklāmas stendi ir efektīvi un pieejami

Lai vizuālā reklāma, kura tiek uzskatīta par tirdzniecības dzināju, darbotos par visiem 100 %, nepieciešams pareizi izvēlēties izgatavotāju un procesa gaitā pielietot fantāziju un prātu. Ļoti iedarbīgs un efektīvs veids, kā izplatīt informāciju par preci, kompāniju vai pakalpojumu ir reklāmas stendi. Un viens no visizplatītākajiem veidiem ir roll up stendi.

Uzzināt vairāk

19
Jun

Kompānijas AP Print skatlogu noformēšana ir teicams reklāmas variants

Skatlogs - tā ir tirdzniecības paviljona vai veikala seja, kā arī pircēju piesaistes pamatinstruments. Tāpēc, ļoti svarīgi, lai skatlogu noformēšanai tiktu pievērsta īpaša uzmanība. Šobrīd šim nolūkam tiek izmantotas skatlogu uzlīmes. Parasti šīs skatlogu uzlīmes ir ļoti vienkāršas montāžā un demontāžā, turklāt sniedz visu nepieciešamo informāciju, aktīvi reklamējot preci vai pakalpojumu, sniedzot informāciju par atlaidēm un izpārdošanām.

Uzzināt vairāk

16
May

Vizuālā reklāma kā imidžu palielinošs līdzeklis

Vizuālā reklāma joprojām ir labākais preču un pakalpojumu pārdošanas veids. Jūs būsiet pārsteigti, uzzinot, kādus brīnumus rada reklāmas stendi, kurus izstrādājuši profesionāļi un kuri uzstādīti vajadzīgajā vietā.

Uzzināt vairāk

30
May

Kompānijas AP Print uzlīmju izgatavošana automašīnām – tā ir labākā izvēle ikvienam!

Mūsdienu pasaulē aizvien populārāks un pieprasītāks pakalpojums kļūst uzlīmju izgatavošana. Īpaši aktuāla ir auto aplīmēšana. Ar tās palīdzību ikviena automašīna būs atbilstoša autoražotāju novitātēm, izskatīsies stilīgi. Turklāt, tas ir teicams reklāmas veids.

Uzzināt vairāk

15
May

Auto aplīmēšana – teicams veids pievērst potenciālo klientu uzmanību

Praktiski katrā kompānijā, vai tas būtu liels uzņēmums vai neliela jauna firma, ir korporatīvais autotransports. Tie varētu būt daži auto, kurus izmanto darbinieki, taču parasti vesels autoparks dažādas nozīmes un ietilpības automašīnu. Jebkurā gadījumā reklāma uz auto būs mērķtiecīga – jo tas ir vērtīgs reklāmas laukums. Auto aplīmēšana – tas ir teicams veids sava brenda vai firmas virzībai tirgū, nepalaidiet garām šādu iespēju.

Uzzināt vairāk

29
May

Lielformāta druka no kompānijas AP Print – tas ir teicams veids, kā reklamēt savu produkciju

Lielformāta druka ir krāsu druka, ko izpilda uz polimēriem materiāliem. Tās galvenā priekšrocība ir lieliskas kvalitātes attēlu un objektu iegūšana, kuri tiek attēloti uz banera. Tā tiek plaši izmantota gan iekšējā, gan ārējā noformējumā. Parasti to izmanto kā reklāmu. Īpaši populāra tagad ir baneru druka. Šim nolūkam izmanto banera sietu, kurš tiek uzskatīts par gaisa un gaismas caurlaidīgu materiālu, kas uztver pat vismazāko smilšu graudu.

Uzzināt vairāk

8
Apr

Ap Print digitālā druka – kvalitāte, efektivitāte un estētika

Frāze „digitālā druka” šodien ir saprotama ikvienam. Dotās drukas galvenā priekšrocība ir efektivitāte, jo šajā gadījumā nav vajadzīga pirmsdrukas apstrāde. No datora attēls tiek nosūtīts uz tipogrāfiju un nosūta to no tās programmas, kurā tas tika izveidots.

Uzzināt vairāk

7
Apr

Vizuālā reklāma – Jūsu veiksmīgā biznesa garantija

Vizuālā reklāma ir ne tikai neatņemama pilsētas dzīves sastāvdaļa, bet arī svarīga reklāmas nozares sastāvdaļa.

Uzzināt vairāk