RAKSTI

15
Nov

Lielformāta produkcijas veidi no APprint.

Lielformāta izstrādājumi tirgū piedāvā plaša spektra dažāda veida reklāmas gan pilsētas vidē, gan interjera risinājumos.

AP Print piedāvā klientiem dažāda veida lielformāta reklāmas materiālus.

Uzzināt vairāk

6
Jul

Lielformāta druka no Ap Print - neierobežots iespēju daudzums efektīvai reklāmai.

Lielformāta druka nozīmē lielo formātu uzrakstu un attēlu druku. Drukai var izmantot gan poligrāfiskos, gan nepoligrafiskos materiālus. Lielformāta drukas pamatnei tiek izmantoti dažādi materiāli: ruļļi un loksnes. Ir iespējams izveidot plēves, papīra, auduma vai īpaša tīkla pamatni. Šādā veidā tiek veikta druka uz reklāmkarogiem, plakātiem.

Uzzināt vairāk

3
Jul

Vizuālā reklāma. Reklāmkarogi un reklāmas stendi

Lai potenciālie klienti pamanītu jūsu produktus un pakalpojumus, bet reklāma sniegtu maksimālu efektivitāti, ārkārtīgi svarīga ir pareiza un kompetenta pieeja reklāmas stratēģijas izveidei un tā uzņēmuma izvēlei, kas spēs to īstenot.

Uzzināt vairāk

6
Jun

Augstas kvalitātes lielformāta druka no Ap Print

Reklāma, ēku tematiskais noformējums, interjera elementi, lielformāta apsveikumi – tā ir tikai daļa no objektiem, kuru radīšanai ir nepieciešama lielformāta druka.

Uzzināt vairāk

31
Jul

Roll up stendi no Ap Print - kvalitāte un pieejamība

Starp mobīlajām konstrukcijām pēdējā laikā popularītāti ir ieguvuši saliekamie stendi (roll up stendi). tā konstrukcija sastāv no apakšpamata(kasetes) un fotopaneļa, kas glabājas iekš tā sarullēta.

Uzzināt vairāk

22
Jun

Firmas AP Print reklāmas stendi ir efektīvi un pieejami

Lai vizuālā reklāma, kura tiek uzskatīta par tirdzniecības dzināju, darbotos par visiem 100 %, nepieciešams pareizi izvēlēties izgatavotāju un procesa gaitā pielietot fantāziju un prātu. Ļoti iedarbīgs un efektīvs veids, kā izplatīt informāciju par preci, kompāniju vai pakalpojumu ir reklāmas stendi. Un viens no visizplatītākajiem veidiem ir roll up stendi.

Uzzināt vairāk

19
Jun

Kompānijas AP Print skatlogu noformēšana ir teicams reklāmas variants

Skatlogs - tā ir tirdzniecības paviljona vai veikala seja, kā arī pircēju piesaistes pamatinstruments. Tāpēc, ļoti svarīgi, lai skatlogu noformēšanai tiktu pievērsta īpaša uzmanība. Šobrīd šim nolūkam tiek izmantotas skatlogu uzlīmes. Parasti šīs skatlogu uzlīmes ir ļoti vienkāršas montāžā un demontāžā, turklāt sniedz visu nepieciešamo informāciju, aktīvi reklamējot preci vai pakalpojumu, sniedzot informāciju par atlaidēm un izpārdošanām.

Uzzināt vairāk

30
May

Kompānijas AP Print uzlīmju izgatavošana automašīnām – tā ir labākā izvēle ikvienam!

Mūsdienu pasaulē aizvien populārāks un pieprasītāks pakalpojums kļūst uzlīmju izgatavošana. Īpaši aktuāla ir auto aplīmēšana. Ar tās palīdzību ikviena automašīna būs atbilstoša autoražotāju novitātēm, izskatīsies stilīgi. Turklāt, tas ir teicams reklāmas veids.

Uzzināt vairāk

29
May

Lielformāta druka no kompānijas AP Print – tas ir teicams veids, kā reklamēt savu produkciju

Lielformāta druka ir krāsu druka, ko izpilda uz polimēriem materiāliem. Tās galvenā priekšrocība ir lieliskas kvalitātes attēlu un objektu iegūšana, kuri tiek attēloti uz banera. Tā tiek plaši izmantota gan iekšējā, gan ārējā noformējumā. Parasti to izmanto kā reklāmu. Īpaši populāra tagad ir baneru druka. Šim nolūkam izmanto banera sietu, kurš tiek uzskatīts par gaisa un gaismas caurlaidīgu materiālu, kas uztver pat vismazāko smilšu graudu.

Uzzināt vairāk

16
May

Vizuālā reklāma kā imidžu palielinošs līdzeklis

Vizuālā reklāma joprojām ir labākais preču un pakalpojumu pārdošanas veids. Jūs būsiet pārsteigti, uzzinot, kādus brīnumus rada reklāmas stendi, kurus izstrādājuši profesionāļi un kuri uzstādīti vajadzīgajā vietā.

Uzzināt vairāk

Uz augšu