RAKSTI

19
Dec

Veikala skatlogu un interjera elementu noformējums no AP Print

•    Kā jūs varat izcelt savu veikalu, stendu izstādē vai skatlogu konkurentu vidū?
•    Kā pārsteigt biroja apmeklētājus ar neparastu iekšējo risinājumu?
Šķiet, kas šajos jautājumos var būt kopīgs? Kaut kas kopīgs tajos tomēr ir. Gan pirmo, gan otro var viegli īstenot ar AP Print palīdzību. Uzņēmums AP Print specializējas lielformāta digitālajā drukā, un ir gatavs piedāvāt saviem klientiem dažādus risinājumus biroju un mazumtirdzniecības telpu noformēšanā.

Uzzināt vairāk

11
Dec

Kā izveidot reklāmu, kas strādās

Viens no veiksmes komponentiem produkta vai pakalpojuma popularizēšanā ir pārdomāta un kvalitatīva reklāma. Par reklāmas produktu kvalitāti ir atbildīgs uzņēmums AP Print. Mēs zinām, kā izveidot izcilu pārdošanas produktu digitālās drukas jomā

Uzzināt vairāk

30
Nov

Reklāmas konstrukciju izgatavošana

Reklāmas konstrukciju izgatavošana no AP Print: ātri, kvalitatīvi un pieejami.

Potenciālo klientu ceļā ir desmitiem reklāmas konstrukciju, tomēr tikai dažas no tām iekļūst redzeslokā un tiek atcerētas par to ekscentriskumu. Parasti dažādu reklāmas konstrukciju izgatavošana notiek saskaņā ar inženieru un mārketinga speciālistu izveidoto standartu, bet pats dizains ir reklāmdevēju iztēles auglis, kas tiek atveidots uz kvalitatīva, drukāta attēla.

Uzzināt vairāk

15
Nov

Lielformāta produkcijas veidi no Ap Print

Lielformāta izstrādājumi tirgū piedāvā plaša spektra dažāda veida reklāmas gan pilsētas vidē, gan interjera risinājumos.

AP Print piedāvā klientiem dažāda veida lielformāta reklāmas materiālus.

Uzzināt vairāk

6
Jul

Lielformāta druka no Ap Print - neierobežots iespēju daudzums efektīvai reklāmai.

Lielformāta druka nozīmē lielo formātu uzrakstu un attēlu druku. Drukai var izmantot gan poligrāfiskos, gan nepoligrafiskos materiālus. Lielformāta drukas pamatnei tiek izmantoti dažādi materiāli: ruļļi un loksnes. Ir iespējams izveidot plēves, papīra, auduma vai īpaša tīkla pamatni. Šādā veidā tiek veikta druka uz reklāmkarogiem, plakātiem.

Uzzināt vairāk

3
Jul

Vizuālā reklāma. Reklāmkarogi un reklāmas stendi

Lai potenciālie klienti pamanītu jūsu produktus un pakalpojumus, bet reklāma sniegtu maksimālu efektivitāti, ārkārtīgi svarīga ir pareiza un kompetenta pieeja reklāmas stratēģijas izveidei un tā uzņēmuma izvēlei, kas spēs to īstenot.

Uzzināt vairāk

6
Jun

Augstas kvalitātes lielformāta druka no Ap Print

Reklāma, ēku tematiskais noformējums, interjera elementi, lielformāta apsveikumi – tā ir tikai daļa no objektiem, kuru radīšanai ir nepieciešama lielformāta druka.

Uzzināt vairāk

31
Jul

Roll up stendi no Ap Print - kvalitāte un pieejamība

Starp mobīlajām konstrukcijām pēdējā laikā popularītāti ir ieguvuši saliekamie stendi (roll up stendi). tā konstrukcija sastāv no apakšpamata(kasetes) un fotopaneļa, kas glabājas iekš tā sarullēta.

Uzzināt vairāk

22
Jun

Firmas AP Print reklāmas stendi ir efektīvi un pieejami

Lai vizuālā reklāma, kura tiek uzskatīta par tirdzniecības dzināju, darbotos par visiem 100 %, nepieciešams pareizi izvēlēties izgatavotāju un procesa gaitā pielietot fantāziju un prātu. Ļoti iedarbīgs un efektīvs veids, kā izplatīt informāciju par preci, kompāniju vai pakalpojumu ir reklāmas stendi. Un viens no visizplatītākajiem veidiem ir roll up stendi.

Uzzināt vairāk

19
Jun

Kompānijas AP Print skatlogu noformēšana ir teicams reklāmas variants

Skatlogs - tā ir tirdzniecības paviljona vai veikala seja, kā arī pircēju piesaistes pamatinstruments. Tāpēc, ļoti svarīgi, lai skatlogu noformēšanai tiktu pievērsta īpaša uzmanība. Šobrīd šim nolūkam tiek izmantotas skatlogu uzlīmes. Parasti šīs skatlogu uzlīmes ir ļoti vienkāršas montāžā un demontāžā, turklāt sniedz visu nepieciešamo informāciju, aktīvi reklamējot preci vai pakalpojumu, sniedzot informāciju par atlaidēm un izpārdošanām.

Uzzināt vairāk

Uz augšu