Atpakaļ
8
Apr

Ap Print digitālā druka – kvalitāte, efektivitāte un estētika

Frāze „digitālā druka” šodien ir saprotama ikvienam. Dotās drukas galvenā priekšrocība ir efektivitāte, jo šajā gadījumā nav vajadzīga pirmsdrukas apstrāde. No datora attēls tiek nosūtīts uz tipogrāfiju un nosūta to no tās programmas, kurā tas tika izveidots.

Lai pārliecinātos par gatavās produkcijas kvalitāti, vienmēr var izdrukāt paraugu. Īpaši šī tehnoloģija ir pieprasīta, ja jāizdod drukas izdevumus nelielā tirāžā, pēc iespējas īsākā laikā. Digitālā druka ir populārs, taču nav vienīgais atpazīstamās kompānijas Ap Print – pakalpojums. Tāpat, kompānijas pakalpojumu klāstā ir – uzlīmju izgatavošana, baneru druka, utt. Tāpēc, ja Jums ir vajadzīgs kāds no šiem pakalpojumiem, nekavējoties sazinieties ar mums un mēs noteikti palīdzēsim.

Digitālajai drukai kompānijā Ap Print ir daudz priekšrocību. Kāpēc jāgriežas tieši pie mums?

  • Ja ir jāveic digitālā druka, uzlīmju izgatavošana, baneru druka, mūsu kompānijas dizaineri izmanto visdažādākos dizaina materiālus, un tie visi ir ļoti kvalitatīvi.
  • Pasūtījuma izpildes efektivitāte. Digitālās drukas tehnoloģiju izmantošana ļauj burtiski stundas laikā vai pat ātrāk izdrukāt katalogu.
  • Uzlīmju izgatavošana, baneru druka, digitālā druka ir iespējama tāpēc, ka mēs izmantojam tikai kvalitatīvu, drošu un mūsdienīgu aprīkojumu.

Baneru drukadigitālā drukauzlīmju izgatavošana – to visu var uzticēt Latvijas kompānijai Ap Print. Pie mums strādā pieredzējuši un profesionāli darbinieki, kuri mīl savu darbu, prasmīgi to izpilda, jo zin, cik svarīga lieta ir reputācija. Mēs uzņemamies jebkuras sarežģītības darbu un veiksmīgi to izpildām. Lai to izdarītu, mūsu darbiniekiem ir milzīga pieredze, atbilstošas prasmes un zināšanas, visas nepieciešamās tehniskās iespējas, kuras ļāvušas mums jau daudzas reizes risināt mūsu klientu nestandarta un sarežģītos poligrāfijas uzdevumus. Pieredzējušie un kvalificētie konsultanti vienmēr ir gatavi atbildēt uz visiem klientu jautājumiem, kuri saistīti ar digitālo druku, kā arī sniegt papildus informāciju par produkciju, ja šo informāciju nevar atrast mājas lapā.

Kreativitāte, oriģinalitāte, interesanti dizaina risinājumi, individuāla pieeja katram klientam, atbildīga attieksme pret savu darbu, katras detaļas rūpīga apstrāde, tas viss būs Jūsu, ja pasūtīsiet digitālo druku kompānijā Ap Print.

Ap Print digitālā druka – kvalitāte, efektivitāte un estētika

Uz augšu