Atpakaļ
6
Jun

Augstas kvalitātes lielformāta druka no Ap Print

Reklāma, ēku tematiskais noformējums, interjera elementi, lielformāta apsveikumi – tā ir tikai daļa no objektiem, kuru radīšanai ir nepieciešama lielformāta druka.

Lai jūsu reklāma būtu kvalitatīva, ir nepieciešams ņemt vērā sekojošus faktorus:

1. Lielformāta drukas kvalitātes garantija ir skaidrs attēls, tas nozīmē augstas izšķirtspējas oriģināls. Neatkarīgi no tehnoloģiski moderniem materiāliem, kas tiek izmantoti pasūtījuma izpildē, ja attēla izšķirtspēja vai kvalitāte nav pietiekama, gala rezultāts būs neapmierinošs.

2. Augsti tehnoloģisku iekārtu un piemērotu materiālu izmantojums rada atbilstošo drukas kvalitāti. Pastāv produkti, kuriem galvenokārt izmanto kvalitatīvo digitālo lielformāta druku.

- Papīra apdruka tiek izmantota lielformāta fotogrāfiju, afišu, stendu, reprodukciju izgatavošanā;

- Tekstilizstrādājumu apdruka tiek izmantota, lai radītu marķētas drēbes, tematiskus interjera priekšmetus, karodziņus un auduma reklāmkarogus dažādiem pasākumiem un reklāmām;

- PVC baneri un tīkli ir izplatītākie lielformāta āra reklāmas veidi.

Digitālā druka ļauj pārnest attēlu uz abām reklāmkaroga pusēm, lai uzstādītu to rāmveida ielas stenda.

Lielformāta reklāmkarogiem bieži ir nepieciešama attēla metināšana un līmēšana pirms tā instalēšanas uz galvenās konstrukcijas. Mēs veicam visus šos darbus un uzstādām dažāda veida drošus montāžas stiprinājumus: gredzenus, kedder, „kabatas”, un pārējos, kas nodrošina drošu reklāmkarogu uzstādīšanu.

- Pašlīmējošā plēve ir universāls materiāls, kas tiek izmantots lielformāta drukā. Logu, automašīnu, reklāmas stendu, iekštelpu virsmu aplīmēšanā ir nepieciešama precīza materiālu kontūrgriešana. Kā arī mēs veicam plēves uzstādīšanu un piedāvājam plēvi ar dažādiem virsmas efektiem: matētu, laminētu, spīdīgu un perforētu plēvi.

- Cieto virsmu apdruka ir ne mazāk populārs pakalpojums, kad attēls tiek pārnests uz tādiem materiāliem kā stikls, koks, plastmasa, kartons. Pakalpojums ietver iespēju piegādāt un piegriezt drukāto materiālu paredzētajā vietā.

Mūsu uzņēmums izmanto augstas kvalitātes materiālus no Vācijas, un visi darbi tiek veikti uz krāsu printera UV 6 Vutek GS 3250r, vienīgā Baltijas valstīs, tāpēc mūsu produktiem piemīt augstākās kvalitāte un pasūtījuma izpildes ātrums.

Uz augšu