Atpakaļ
15
May

Auto aplīmēšana – teicams veids pievērst potenciālo klientu uzmanību

Praktiski katrā kompānijā, vai tas būtu liels uzņēmums vai neliela jauna firma, ir korporatīvais autotransports. Tie varētu būt daži auto, kurus izmanto darbinieki, taču parasti vesels autoparks dažādas nozīmes un ietilpības automašīnu. Jebkurā gadījumā reklāma uz auto būs mērķtiecīga – jo tas ir vērtīgs reklāmas laukums. Auto aplīmēšana – tas ir teicams veids sava brenda vai firmas virzībai tirgū, nepalaidiet garām šādu iespēju.

Firma AP Print piedāvā tādu pakalpojumu, kā auto aplīmēšana. Mēs garantējam kvalitatīvu Jūsu kompānijas transporta līdzekļa reklāmas noformējumu par pieņemamām cenām.

Musu kompānijas veiktās logu aplīmēšanas priekšrocības

Kompānija AP Print garantē:

  • Jūsu automašīnas individualitāti un neatkārtojamību. Šim nolūkam darbosies labākie dizaineri, kuri pastāvīgi paaugstina savas kvalifikācijas un meistarības līmeni, radot aizvien jaunus oriģinālus risinājumus.
  • Teicamu darba kvalitāti. Mēs jau sen darbojamies dotajā sfērā, tāpēc teicami zinām, kā paveikt savu darbu augstā profesionālā līmenī.
  • Ekonomiju. Tā kā mēs izmantojam sertificētas augstvērtīgas plēves, kuras domātas aktīvai ekspluatācijai, pat pēc pāris gadiem tās nezaudēs savu pirmatnējo ārējo izskatu.
  • Savam darbam mēs dodam ilgstošu garantiju, jo esam pārliecināti par tā kvalitāti. Mēs paveiksim jebkuras sarežģītības līmeņa projektus, jo mums ir gan nepieciešamā pieredze, gan profesionālisms.
  • Savu darbu mēs izpildām operatīvi un precīzi iepriekš norunātajos termiņos, kurus nekad nepārkāpjam. Mūsu klienti par to jau ir pārliecinājušies.

Droši vien, daudzi piekritīs mums, ka ne visas automašīnas piesaista sev vispārēju uzmanību. Taču, tikko parādās automašīna aplīmēta ar reklāmu, tā uzreiz izceļās uz kopējā fona. Reklāma ir tieši tas, kas vajadzīgs – piesaistīt apkārtējo uzmanību.

Auto aplīmēšana – tā ir teicama alternatīva krāsošanai, turklāt ļauj panākt pārsteidzošus toņus.

Reklāma uz auto – tas ir ļoti izdevīgi un ekonomiski, jo atšķirībā no citiem reklāmas veidiem, par šo jāmaksā tikai vienreiz, aplīmējot auto.

 
Uz augšu