Atpakaļ
6
Jul

Lielformāta druka no Ap Print - neierobežots iespēju daudzums efektīvai reklāmai.

Lielformāta druka nozīmē lielo formātu uzrakstu un attēlu druku. Drukai var izmantot gan poligrāfiskos, gan nepoligrafiskos materiālus. Lielformāta drukas pamatnei tiek izmantoti dažādi materiāli: ruļļi un loksnes. Ir iespējams izveidot plēves, papīra, auduma vai īpaša tīkla pamatni. Šādā veidā tiek veikta druka uz reklāmkarogiem, plakātiem.

Ja Jūs interesē lielformāta druka, laipni lūdzam Ap Print. Jau vairākus gadus mēs nodarbojamies ar digitālo druku, reklāmkarogu apdruku, un tādējādi varam garantēt labu kvalitāti un saprātīgas cenas.

Kur izmanto lielformāta druku?

Liela formāta drukas pakalpojumi ir vispieprasītākie reklāmas jomā. Pilnkrāsu digitālā druka tiek izmantota dizaina izstāžu stendu, interjeru noformēšanā un citur. Reklāmas attēlus, kas tiek veidoti, izmantojot plaša formāta drukas tehnoloģiju, tagad var atrast burtiski visur - stendu formā pilsētas ielās, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, uz dzīvojamo un komerciālo ēku sienām. Un tas nemaz nepārsteidz, jo šī drukas metode piedāvā milzīgu iespēju daudzumu, lai izveidotu dinamisku, efektīvu un pamanāmu reklāmu.

Galvenās lielformāta drukas priekšrocības, sadarbojoties ar uzņēmumu Ap Print:

  • Pieejamas cenas, salīdzinot ar reklāmas izmaksām televīzijā vai presē.
  • Lielformāta druka tiek veikta, izmantojot materiālus ar paaugstināto izturību pret nelabvēlīgo vides ietekmi. Īpaši tas attiecas uz āra druku.
  • Šo drukas veidu var veikt, izmantojot dažādu veidu krāsas, kuru izvēle ir atkarīga no reklāmas mērķa un drukas pamatnes veida.
  • Visiem materiāliem, kas tiek izmantoti reklāmkarogu un stendu veidošanā, piemīt visaugstākā kvalitāte.
  • Ap Print produktiem piemīt ilgs kalpošanas laiks, nezaudējot savu kvalitāti un pievilcīgo izskatu.
  • Plašs lielformāta drukas materiālu klāsts būtiski paplašina tās izmantošanas iespējas pāri vienas reklāmas robežām.

    Lielformāta druka no uzņēmuma Ap Print - ir izdevīgs un ļoti ērts instruments, reklamējot darbus, pakalpojumus un preces. Vēršoties pie mums, Jūsu rīcībā būs viss jaunāko mūsdienu lielformāta drukas tehnoloģiju diapazons par saprātīgu cenu.

Lielformāta druka no Ap Print - neierobežots iespēju daudzums efektīvai reklāmai.

Uz augšu