Atpakaļ
15
Nov

Lielformāta produkcijas veidi no Ap Print

Lielformāta izstrādājumi tirgū piedāvā plaša spektra dažāda veida reklāmas gan pilsētas vidē, gan interjera risinājumos.

AP Print piedāvā klientiem dažāda veida lielformāta reklāmas materiālus.

Pateicoties modernām iekārtām un augstas kvalitātes palīgmateriāliem, visi uzņēmuma produkti ir kvalitatīvi un ilgi kalpo. Pateicoties personāla profesionalitātei un darba saskaņotībai, AP Print iespējami īsā laikā izpilda steidzamus un neatliekamus projektus.

AP Print ir gatavs piedāvāt saviem klientiem lielformāta digitālo druku uz dažādiem materiāliem un druku uz cietām virsmām. Vispopulārākais risinājums ir pasūtīt vienas un divu pušu reklāmkarogu. Šis variants ir ideāls, lai novietotu uz māju sienām, izstāžu un reklāmas konstrukciju noformēšanā. Dažos gadījumos tiek izmantota druka uz perforēta materiāla. Tas samazina paraugu svaru, kas var būt svarīgs nosacījums, aizklājot lielas virsmas. Jāatzīmē, ka uzņēmums ražo un izstrādā reklāmkarogus, sagatavo pasūtīto reklāmkarogu uzstādīšanai un, ja ir nepieciešams, uzstāda to.

Reklāmu uz pašlīmējošas plēves tagad ir iespējams ieraudzīt jebkurā Rīgas vietā un, protams, AP Print piedāvā saviem partneriem šādu lielformāta produkcijas variantu. Pašlīmējošās plēves tiek izmantotas – stikla fasāžu, skatlogu, automašīnu, dažādu stendu noformēšanā. Uzņēmums veic materiāla druku un apstrādi, tai skaitā kontūru griešanu.

Bieži vien labs reklāmas solis ir tekstilmateriālu izmantošana telpu noformēšanā. Tekstilmateriālu apdruka ļauj iegūt „dzīvīgāku”, interesantāku tēlu. Lielformāta druka uz dažādiem tekstilmateriālu nesējiem tiek veikta, ievērojot visas atbilstošas tehnoloģijas un garantējot kvalitāti.

Papildus šīm opcijām AP Print veic papīra druku, kā arī druku uz cietām virsmām, dažādiem kompozītiem, plastmasas un koka. Papildus uzņēmums var veikt virsmas apstrādi (piemēram, frēzēšanu).

Sazinoties ar AP Print, jūs saņemat visaugstākās kvalitātes materiālus Latvijā un daudzu gadu pieredzi.

 

Uz augšu