Atpakaļ
19
Dec

Veikala skatlogu un interjera elementu noformējums no AP Print

•    Kā jūs varat izcelt savu veikalu, stendu izstādē vai skatlogu konkurentu vidū?
•    Kā pārsteigt biroja apmeklētājus ar neparastu iekšējo risinājumu?
Šķiet, kas šajos jautājumos var būt kopīgs? Kaut kas kopīgs tajos tomēr ir. Gan pirmo, gan otro var viegli īstenot ar AP Print palīdzību. Uzņēmums AP Print specializējas lielformāta digitālajā drukā, un ir gatavs piedāvāt saviem klientiem dažādus risinājumus biroju un mazumtirdzniecības telpu noformēšanā.

Skatlogu vai citu pārdošanas telpu noformējums ir viegli izpildāms, izmantojot īpašas pašlīmējošas plēves un reklāmkarogus. Ar lielformāta drukas palīdzību uz plēves tiek pārnests jebkurš attēls, ko vēlaties, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu un materiālus, var noformēt reklāmas virsmu piesātinātās, spilgtās krāsās, lai piesaistītu pircējus, kā arī pastāv iespēja uzturēt šo efektu ilgu laiku, bez nepieciešamības regulāri mainīt plēves. AP Print uzņēmuma darbiniekiem ir plaša pieredze, strādājot šajā lielformāta drukas un dažādu reklāmas produktu jomā, un viņi varēs ieteikt labākos skatlogu noformējuma materiālu izvēles variantus un reklāmas elementu novietošanas iespējas.

Kas notiek iekšējās apdrukas risinājumu jomā? Te AP Print nāks jums palīgā. Elementu druka, ko izmanto biroja telpu interjera noformēšanā, izstāžu zālēs un dažādu pasākumu vadīšanai, parasti tiek veikti uz ruļļa sintētiskiem materiāliem, piemēram, poliestera zīda, karoga sietu un rievotā satīna. Uzņēmumam ir plaša pieredze darbā ar tādiem materiāliem, kā arī AP Print speciālisti kvalitatīvi un profesionāli veiks digitālo druku un, ja ir nepieciešams, veiks konstrukciju uzstādīšanu jūsu telpā.
 

Uz augšu