Atpakaļ
7
Apr

Vizuālā reklāma – Jūsu veiksmīgā biznesa garantija

Vizuālā reklāma ir ne tikai neatņemama pilsētas dzīves sastāvdaļa, bet arī svarīga reklāmas nozares sastāvdaļa.

Grūti iedomāties mūsdienīgu apdzīvoto vietu, kurā nebūtu dažādas norādes, reklāmas stendi, izkārtnes. Vizuālā reklāma tiek uzskatīta par vienu no pazīstamākajiem, populārākajiem un tradicionālākajiem reklāmas izplatīšanas veidiem, kuri tiek izmantoti visā pasaulē. Ja Jums nepieciešams izgatavot un izvietot tādu produktu, kā – vizuālā reklāma, skatlogu uzlīmes, reklāmas stendi – rekomendējam sazināties ar kompāniju Ap Print. Mēs jau sen darbojamies šajā nozarē, zinām visas īpatnības, nianses un dotā procesa sarežģītību, tāpēc Jūs droši varat paļauties uz mums.

Kādas īpatnības piemīt vizuālajai reklāmai?

  • Ja Jūs kompetenti izvēlēsieties plakātu izvietošanas vietas, reklāmas kampaņas efektivitāte ievērojami palielināsies.
  • Šie reklāmas stendi piesaista ikviena cilvēka uzmanību, jo tiem ir iespaidīgi izmēri.
  • Lai salasītu reklāmas vēstījumu nav nepieciešamas papildus ierīces.
  • Spilgti, krāsaini plakāti palīdz nostiprināt doto sižetu patērētāja atmiņā.
  • Šis reklāmas veids paredzēts vizuālajai uztverei, tāpēc to izvieto galvenokārt tirdzniecības vietās, montējot uz stacionāra tipa pārvietojamām konstrukcijām.

Lai vizuālā reklāma būtu veiksmīga, tās izgatavošanā mēs ievērojam dažus pamatnoteikumus:

  • Kontrastējošas krāsas un ļoti lielus fontus. Tas ir nepieciešams, lai vizuālo reklāmu varētu uztvert pat no liela attāluma.
  • Informācijai jābūt īsai un kompaktai, jo cilvēks skatās uz reklāmu vidēji pāris sekundes, tāpēc šim laikam jābūt pietiekošam, lai viņš izlasītu un iegaumētu tekstu, attēlu, tas ir – saprastu sūtījuma pamatdomu.
  • Jāakcentē ir viena ziņa. Vizuālā reklāma būs efektīva tajā gadījumā, ja būs vērsta uz lielisku ideju.
  • Svarīgi pareizi izvēlēties vietu, kur tiks izvietota vizuālā reklāma. Jo lēnāks cilvēku pārvietošanās ātrums un lielāks attālums, no kura labi redzams attēls, jo efektīvāks būs rezultāts.

Latvijas kompānija Ap Print piedāvā pasūtīt - vizuālo reklāmu, skatlogu uzlīmes – pie mums. Šāda reklāma noteikti piesaistīs milzīgu pircēju skaitu, un izdarīs to viegli un neuzkrītoši.

Vizuālā reklāma – Jūsu veiksmīgā biznesa garantija

Uz augšu