Atpakaļ
3
Jul

Vizuālā reklāma. Reklāmkarogi un reklāmas stendi

Lai potenciālie klienti pamanītu jūsu produktus un pakalpojumus, bet reklāma sniegtu maksimālu efektivitāti, ārkārtīgi svarīga ir pareiza un kompetenta pieeja reklāmas stratēģijas izveidei un tā uzņēmuma izvēlei, kas spēs to īstenot.

AP-Print: „premium” klases vizuālā reklāma.

AP-Print piedāvā ieinteresētajiem klientiem maketu izstrādi un augstākā līmeņa: lielformāta druku, digitālo druku, reklāmkarogu un stendu izgatavošanu, kā arī daudzus citus pakalpojumus, kas sevī ietver vizuālo reklāmu.

Reklāmkarogi no AP-Print.

AP-Print rīcībā ir modernas iekārtas, kas ļauj izveidot jebkura izmēra PVC un mesh reklāmkarogus. Inovatīvās tehnoloģijas un augstas kvalitātes materiāli, kurus mēs izmantojam mūsu produkcijā, ļauj sasniegt izcilus rezultātus: AP-Print reklāmkarogi ir efektīvs un lietderīgs reklāmas līdzeklis, kas strādā ilgtermiņā (bez vizuālās pievilcības zuduma).

Reklāmas stendi.

Kvalitatīva druka uz cietām virsmām ļauj izveidot dažādu konfigurāciju un izmēru stendus. Tās var būt gan stacionāras, gan mobilas konstrukcijas, kuru mērķis ir atkarīgs no klienta vēlmēm. Visu veidu Roll UP stendu, POP UP, foto stendu, Press Wall, kā arī pos stendu izveidi mēs veicam īsākā laikā un saskaņā ar klienta vēlmēm.

Priekšrocības sadarbībā ar mums:

• Pie mums var pasūtīt un izgatavot reklāmkarogu vai reklāmas stendu pēc savām skicēm. Ja tās nav - AP-Print dizaineri izstrādās individuālu maketu, ņemot vērā visus konkrētas reklāmas kampaņas nianses, kā arī topošā produkta veidu un izmēru.

• Pašu ražošana ļauj mums ātri pielāgoties jebkurām klientu vajadzībām, veikt korekcijas un veikt pasūtījumus stingri ievērojot termiņus.

• Mūsu uzņēmuma darbinieki ir kvalificēti speciālisti, kuri izstrādās atbilstošas reklāmas konstrukcijas un īsākā laikā veiks uzstādīšanu.

Ja Jūs interesē kvalitatīvi vizuālās reklāmas produkti - būsim priecīgi Jūs redzēt mūsu klientu vidū.

Uz augšu